Skok w tandemie - PeTe Skydive skoki spadochronowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Skok w tandemie

Jak to zrobić?

To proste! Przyjedź na naszą strefę zrzutu PeTe Skydive na skok w tandemie. Nie potrzebujesz badań ani żadnych skomplikowanych formalności. Nie potrzebujesz specjalistycznego szkolenia. Do skoku przygotuje Cię instruktor - pilot tandemu, w 10 minut objaśniając zasady postępowania.

  •    Skok z samolotu na wysokości 4000 metrów!

  •    200 km/h w niecałe 10 sekund!

  •    50 sekund swobodnego spadania!

  •    5 minut szybowania na otwartym spadochronie nad miastem!

  •    Bezpieczne, miękkie lądowanie!Kliknij  tutaj aby zarezerwować skok.


Kiedy i gdzie mogę skoczyć?


Skaczemy w każdy weekend od kwietnia do października, latem często także w tygodniu.
Nasza strefa działa na lotnisku Aeroklubu w Gliwicach.
Skaczemy także w Piotrkowie Trybunalskim

Ile to kosztuje?

Skoki w Gliwicach:
Skok w tandemie kosztuje 700 zł.
Filmowanie skoku wraz ze zdjęciami kosztuje 280 zł.
Filmowanie skoku kamerą z ręki kosztuje 150 zł

Skoki w Piotrkowie Trybunalskim:
Skok w tandemie kosztuje 750 zł.
Filmowanie skoku wraz ze zdjęciami kosztuje 300 zł.
Filmowanie skoku kamerą z ręki kosztuje 100 zł
.

Czego potrzebuję, aby móc skoczyć w tandemie?

Do skoku w tandemie nie są potrzebne żadne skomplikowane formalności czy specjalistyczne szkolenia. Wystarczy ukończone 18 lat (młodsi muszą dostarczyć oświadczenie z podpisem rodziców) oraz dobry stan zdrowia (nie powinny osoby, które cierpią na padaczkę czy choroby serca).
Nasza najmłodsza pasażerka miała 7 lat, czasami skaczą osoby w podeszłym wieku, nawet po
osiemdziesiątce. Skaczemy także z osobami niepełnosprawnymi.
W dniu skoku (to znaczy do momentu lądowania) nie należy pić alkoholu.
Wszystkie niezbędne rzeczy takie jak kombinezon, gogle czy rękawiczki dostaniesz od nas na miejscu. Przydadzą Ci się najwyżej wygodne buty, najepiej sportowe (nie szpilki, klapki etc). Jeśli towarzyszył Ci kamerzysta i chciałbyś jak najszybciej otrzymać zdjęcia proponujemy mieć pod ręką jakąkolwiek pamięć przenośną, co ułatwi pracę naszym kamerzystom i szybkie przekazanie Ci materiału. Film otrzymasz później pocztą.

Czy to jest bezpieczne?

Zdecydowanie tak!
Skaczemy na nowoczesnym sprzęcie, mającym wiele zabezpieczeń. Oprócz głównego spadochronu jest jeszcze drugi, zapasowy, na (bardzo mało prawdopodobny) wypadek awarii głównego. Do spadochronu podłączony jest niewielki komputer, analizujący na bieżąco przebieg skoku i w razie potrzeby otwierający spadochron na bezpiecznej wysokości.
Lądowanie jest bardzo łagodne - pilot ląduje "ślizgiem na tyłku", a pasażer siedzi mu cały czas na kolanach - nie ma więc nawet kontaktu z ziemią. Siła przyziemienia jest porównywalna do skoku z krzesła.
Nasi instruktorzy wykonali tysiące skoków tandemowych i dziesiątki tysięcy na zwykłych spadochronach. Wyszkolili setki spadochroniarzy. Wielu z nich to byli mistrzowie Polski i członkowie kadry narodowej w rozmaitych konkurencjach spadochronowych.

Czy mogę mieć pamiątkowy film i zdjęcia ze skoku?

Proponujemy także uwiecznienie skoku na kamerze wideo. Wówczas przez cały czas, od rozpoczęcia przygotowania aż do lądowania będzie ci towarzyszył kamerzysta i fotograf. Oczywiście podczas skoku kamerzysta będzie spadał koło ciebie i filmował oraz fotografował wszystkie powietrzne ewolucje.
Następnie film zostanie zmontowany i wysłany do ciebie w postaci płyty DVD (box z płytą umieszczamy poniżej).

Istnieje możliwość zgrania zdjęć tuż po skoku aby móc już tego samego dnia podzielić się pięknymi zdjęciami i wrażeniami z przyjaciółmi czy rodziną.
W tym celu zabierz ze sobą pendrive lub kartę pamięci!Chcę podarować skok

Chcesz zrobić komuś niespodziankę? Przygotowaliśmy specjalne karnety (vouchery). Po otrzymaniu zakupionego karnetu osoba obdarowana nie ponosi już żadnych kosztów - wszystko co musi zrobić to umówić się wcześniej na skok (zapowiedzieć swój przyjazd).


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego